fbpx

COVID -  UKRAINA 2022


team hero, ekipa hero, djwar, dj war, wojna, hero event,  Photo by Daniel Schludi on Unsplash
covid ukraina, obostrzenia, jak jechać na Ukrainę, sczepienia na ukrainę

Podróżowanie w ostatnim czasie stało się mocno skomplikowane, ale nie dajmy się zwariować! Jakie są aktualne warunki wyjazdu z UKRAINY? /styczeń 2022/

Pojawił się podobno z Azji i namieszała w życiu całej ludzkości- COVID 19. Ale trzeba sobie z tym radzić i znajdować rozwiązania na spotykające nas przeszkody. Podróżowanie jest utrudnione, ale nie niemożliwe. Dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższym opisem aktualnych obostrzeń na Ukrainie związanych  powrotem do Polski, a jednocześnie wjazdem do Schengen. Dodatkowo podkreślamy, że jesteśmy na bieżąco w kontakcie z lokalnymi mieszkańcami, a także Konsulatem Ukrainy w Polsce i służbą graniczną. Weryfikujemy sytuację na bieżąco. Z Hero Event nie masz obaw, że coś pójdzie nie tak. Mamy scenariusz na każdą ewentualność.


NAJBLIŻSZY WYJAZD

dni
:
godziny
:
minuty
:
sekundy

Wyjazd z Ukrainy 2022 aktualne obostrzenia COVID 19

Powrót do kraju

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 15.12.2021 r. do 31.01.2022 r. - każda osoba przekraczająca granicę Rzeczypospolitej Polskiej, stanowiącą granicę zewnętrzną jest zobligowana do okazania funkcjonariuszowi Straży Granicznej negatywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 (w języku polskim lub angielskim) wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 24 godzin, licząc od momentu uzyskania wyniku tego testu. Z wykonania testów NIE SĄ ZWOLNIONE osoby zaszczepione. Nasze biuro zapewni możliwość wykonania testów na terenie Ukrainy.

Więcej informacji tutaj:
https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

oraz

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/ukraina

covid ukraina, obostrzenia, jak jechać na Ukrainę, sczepienia na ukrainę

Jak wjechać na teren Ukrainy w czasie Covid 19?

covid ukraina, obostrzenia, jak wjechać na Ukrainę, czy mam kwarantannę na Ukrainie

Kolejny artykuł- KLIKNIJ

NASZE USŁUGI

WAŻNE INFORMACJE

BLOG
WSKAZÓWKI I TIPY

KONTAKT

TEL. +48 696 463 624
MAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.