fbpx

HERO

Tylko Ty możesz stworzyć świat,
Tylko Ty możesz odkryć świat!

Musisz zrobić tylko KROK...
napisz do nas!

HERO to dynamiczna i nowoczesna firma świadcząca usługi w zakresie obsługi social media, marketingu video, PR oraz organizacji eventów. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dostosowując je do potrzeb naszych klientów.

Zespół Agencji HERO posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do stworzenia i realizacji skutecznych kampanii w mediach społecznościowych.

Marketing video to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi do budowania świadomości marki i promocji produktów. Agencja HERO posiada wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają nie tylko doskonałą jakość produkcji, ale także kreatywne i oryginalne podejść do każdego projektu. 

HERO GROUP  tworzą dwie MARKI:

HERO EVENT - dział marketingu / w tym obsługi social media/, PR oraz event

HERO FILMS - dział VIDEO

Kim jestem ja? Aga? Prezes marki Hero Event

Wulkan energii, poszukiwaczka przygód, kobieta orkiestra. Kreatorka nowych projektów, wizjonerka, a także inicjatorka innowacyjnych koncepcji dla biznesu myślowych technologii. Dzięki intuicji oraz wielu wypracowanym kontaktom łączy skutecznie ludzi i branże. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli już to kolejne wyzwanie do zrealizowania. Wskaże dobre kierunki dla Twojego biznesu.

To ona dowodzi w HERO EVENT, ale jest jeszcze HERO FILMS.

Nasze PROJEKTY/KLIENCI

  • posadzki przemysłowe łódź

NASZE USŁUGI

WAŻNE INFORMACJE

BLOG
WSKAZÓWKI I TIPY

KONTAKT

TEL. +48 696 463 624
MAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.