fbpx

MARKETING

Aga! Czym Ty się tak naprawdę zajmujesz?

biznes, planowanie marketingu, plan marketingowy, ogarniacz
biznes, planowanie marketingu, plan marketingowy, ogarniacz

Takie proste pytanie i zaskakująco często się pojawia. Może nie w  bezpośredni sposób, ale wiele osób zastanawia.

Co Ty robisz? Czym się zajmujesz?

Tak jak we wcześniejszym wpisie podzielilam się z Wami co to jest T-shape marketer to właśnie ja. Wielozadaniowość to moje drugie imię.

Dodatkowo nie narzekam na nudę, bo jak tylko pojawia się szansa to korzystam z każdego dostępnego mi narzędzia, żeby coś zrobić i zoorganiozwać. Ale tak do brzegu, co ja moge zrobić dla Ciebie? Czym sie specjalizuje? Już Ci wymieniam, bo to będzie lista i nie krótka :)

1. Event manager - organizator- szerokie pojęcie, bo i moje doświadczenie jest bogate.W swoim choć nadal uważam młodym wieku, organizowałam min. eventy charytatywne i no profit, wycieczki dla małych grup, jak i autokarowe- po Polsce jak i zagranicę, rajdy i wyprawy off-roadowe, imprezy plenerowe, koncerty, zloty, kino plenerowe i przyjęcia. Co to się działo!

2. Marketing manager - no i gruby kaliber. Planuje i przygotowuje strategie, wprowadzam niekonwencjonalne rozwiązania, buduje lejki sprzedażowe, realizuje kampanie w social media czy współpracuje z infuencerami. Zajmuje się budowaniem świdomości marki w tym również tworzenie jej od podstaw. Dalej.. dalej to kreuje z TOBĄ.

3. Organizowanie wyjazdów i wycieczek personalizowanych- Włochy /Toskania/; Ukraina /Lwów, Bukovel/; Gruzja /Kazbek, Gudauri, Kutaisi/ a może Ty mi powiesz gdzie lecimy?

4. Koopeacja i koordynacja - powiedz mi co mam dla Ciebie zrobić. Każdy projekt OGARNĘ.

5. Public relation, branding, media - od początku do końca. Rozwinąć- reprezentuje Twoją markę, pilnuje wizerunku, tworzę okazje do promocji i przygotowuje kampanie i materiały medialne.

6. Turstyka kulinarna- ze mną zasmakujesz miast i nie TYLKO

7. Inspiruje - robie swoje i staram się dawać innym DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII. A jak? UŚMIECHNIJ się!

A tak naprawdę na koniec.. JESTEM PO PROSTU SOBĄ!

Moi klienci i realizacje: Jeep, Ogrody Geyera, Manufaktura, Fundacja Pomaganie jest Fajne, Stowarzyszenie MINIMAL, Ministerstwo Obrony Narodowej, MOJA firma Hero Event, Rossmann, Dobronianka, Vimax, Just Cars Club, Ostoja Ldzań....


„Tylko ci, którzy ryzykują pójściem za daleko, mogą odkryć,

jak daleko można pójść” 

T.S. Eliot


NASZE USŁUGI

WAŻNE INFORMACJE

BLOG
WSKAZÓWKI I TIPY

KONTAKT

TEL. +48 696 463 624
MAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.