fbpx

MARKETING

event marketing, kampanie promocyjne, ciekawe wydarzenia
zespół, marketing, planowanie, planowanie marketingu

EVENT MARKETING

Jedna z odnóg marketingu polegająca na zaplanowanych działaniach w formie wydarzeń, które same w sobie mogą wspierać działania promocyjno-sprzedażowe jak i podczas, których można wprowadzić akcje specjalne, kampanie itp.

monstercam, camera red, herofilms, montaź, marketing video
video marketing, monstercam, herofilms, marketing holistycznie, camera,
video marketing, monstercam, herofilms, marketing holistycznie, camera,

Reklama video

W dobie interenetu i nowoczesnych technologii posiadanie video jest OBOWIąZKOWE. Natomiast to co jest najważniejsze! Jedne film nie zrobi Ci sprzedaży, nie ROZWALI systemu! Konieczne jest spojrzenie holistyczne na marketing. Dlatego w naszej ofecie znajdziesz kompleksową usługę produkcji filmu wizerunkowego wraz z wariantami na różne kanały dystrybucji i opracowania działań promocyjnych, lejków sprzedażowych, działań B2B. Chcesz więcej? Na pewno!

herofilm, socialmedia, ogarniacze social, hero event, video marketing
turystyka kulinarna, podróżowanie i jedzenie, ciekawe wycieczki

Social media plan

Instagram, Facebook, YouTube, Tik Tok to dla Ciebie ciemna magia? Nie z nami! "Ogarnicze wszechświata" przeprowadzą Ciebie przez ciemne zakamarki kanałów social. Doradzimy jaki kanał najlepiej dobrać do twojego biznesu, połączymy je w jedno duże narzędzie marketingowe. Bo To jest właśnie TO! Wiemy, na bazie naszych ponad 8 letnich doświadczeń, że synchronizacja kanałów w umiejętny sposób to skuteczny spoób nie tylko na prezentacje firmy, ale także na skuteczną sprzedaż. 

NASZE USŁUGI

WAŻNE INFORMACJE

BLOG
WSKAZÓWKI I TIPY

KONTAKT

TEL. +48 696 463 624
MAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.